poniedziałek, 3 października 2016

#CzarnyProtest


Tematem nr 1 w ostatnim czasie jest aborcja, a raczej to, co politycy chcą w tej kwestii zrobić... Ogólnie rzecz biorąc jest głośno, czarno i protestowo. Kobiety łączą się w obronie swoich praw, wygłaszają swoje opinie i buntują się przeciwko temu co inni chcą im narzucić . Postanowiłam, że i ja zajmę stanowisko w tej sprawie. Jako kobieta. Matka (tym razem sfrustrowana podwójnie). I w końcu jako człowiek.

Ogólnie rzecz biorąc nie popieram aborcji. Jednak nie popieram także odbierania wolności wyboru, a to stara się zrobić nasz rząd. Owszem życie zaczyna się już od tej małej fasolki, ale co z życiem kobiety, której ktoś mówi co ma robić? Uważam, że każdy człowiek ma swój rozum i swoje sumienie. Kobieta także! Pozwólcie nam decydować, bo przecież w życiu nie wszystko jest czarne albo białe, jest jeszcze szare...

Panowie i Panie u władzy, wspierajcie kobiety!!! W nich / nas drzemie siła. Zapewniam, że nie jesteśmy bandą krwiożerczych morderczyń, które przy pierwszej lepszej okazji idą zabić swoje dzieci! Nie chodzi o aborcję jako taką, a o zwyczajną wolność wyboru i nie wpieprzanie się w nasze życie z brudnymi buciorami, bo sami macie nie jedno za uszami! Krótko i na temat.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz